• Головна
  • Життя
  • На чемпіонаті Закарпаття з пауерліфтингу, студентка УжНУ встановила 9 рекордів

На чемпіонаті Закарпаття з пауерліфтингу, студентка УжНУ встановила 9 рекордів

50 спортсменів з семи районів Закарпаття боролись за нагороди чемпіонату області з...

50 спортсменів з семи районів Закарпаття боролись за нагороди чемпіонату області з пауерліфтингу, що проводився минулих вихідних у спортивному комплексі Ужгородського національного університету. Серед атлетів, які змагались у двох номінаціях (силове триборство і жим лежачи), відзначились і представники нашого університету.

Срібним призером у ваговій категорії до 74 кг в обох видах став першокурсник математичного факультету Євген Криса, який покращив своє особисте досягнення на 60 кг у сумі, а у жимі його результат 150 кг — вищий за рекорд України серед юнаків. У категорії до 120 кг дві медалі такого ж ґатунку виборов доцент кафедри туризму УжНУ Роман Корсак.

Та справжньою окрасою турніру став виступ другокурсниці факультету фізичного виховання і спорту Єлізавети Бан (на фото), яка здобула два чемпіонські титули серед жінок із результатом, вищим за норматив майстра спорту. У ході змагань 9 разів встановлювала рекорди області у ваговій категорії до 47 кг. Її підсумкові показники у присіданні (127,5 кг), жимі (70 кг), тязі (127,5 кг) й сумі триборства (325 кг) перевищують рекорди України серед юніорок.

За результатами змагань Ліза та Євген включені у збірну команду області для участі у чемпіонатах України.

Андрій Федорішко, майстер спорту, прес-служба УжНУ.фото автора та Павла Білецького