Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Міжгірщина “потопає” в смітті

Міжгірщина “потопає” в смітті
Коли мова йде про екологію та природні ресурси району, то, як правило, всі згадують несанкціоновані вирубки лісів. Якщо дана проблема якось вирішується, то інша ще навіть не підіймалася на...

Коли мова йде про екологію та природні ресурси району, то, як правило, всі згадують несанкціоновані вирубки лісів.

ВІДЕО ДНЯ

Якщо дана проблема якось вирішується, то інша ще навіть не підіймалася на належному рівні. Мова йде про “пластиковий рай”, що утворився на берегах водосховища “Мерешор” неабиякими потугами, як мовиться, всім миром жителів Тереблянської долини.

Все, що встигли випити за немаленький період мешканці Синевирської Поляни та Синевира, Негрівця і Колочави, можемо з легкістю знайти в заплавах водосховища в якості пустих пластикових пляшок. Все сміття від життєдіяльності, залишене селянами на берегах Тереблі, річка несе в “Мерешор”. Колись Теребля допомагала бокарашам сплавляти ліс, а тепер служить своєрідним сміттєпроводом до звалища-водосховища.

Реклама

Не так давно на допомогу нам, жителям Міжгірського району, прибули студенти столичних вузів, які збирали на берегах Тереблі і “Мерешора” сміття. Звичайно, акція мала демонстративний та повчальний характер, бо, щоб прибрати водосховище, потрібні неабиякі ресурси. Але навіть те, що назбирали студенти, вивезти поки не вдалося. Минуло вже кілька тижнів, а сміття у поліетиленових кульках і досі “прикрашає” узбіччя дороги у Колочава-Мерешорі. Мабуть, відповідальні особи сподіваються, що Теребля вийде з берегів і понесе сміття на звичне місце — у водосховище. А поки що ці лантухи сміття стоять на дорозі, як пам’ятник нашому халатному ставленню до природи Карпат.

Джерело: Сайт Міжгірського району

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно