Гандболістки з Ужгорода впевнено перемогли "Реал"

Учора ужгородки впевнено здолали миколаївський клуб Цього разу суперник був сильніший - миколаївський «Реал». Проте закарпатки перемогли і їх. Те, що гостьова команда серйозна, миколаївки довели з...

Те, що гостьова команда серйозна, миколаївки довели з перших секунд, відразу повівши у рахунку. Повернути ініціативу господарі змогли лише на 5-ій хвилині матчу. Проте «реалістки» не здавалися і продовжували сміливо атакувати. Варто відмітити гарні оборонні дії чемпіонок та гру капітана Ірини Яблонської. Вона відбила декілька м’ячів та навіть забила один – миколаївки необачно залишили ворота без захисту. Загалом, швидкі та якісні атаки чемпіонів дозволили піти на перерву з рахунком 15:7.

У другому таймі підопічні Бориса Петровського вже повністю володарювали в «Юності». Гарна фізична форма ужгородських дівчат дозволила збільшити темп: миколаївки часто втрачали м’яча, а атаки чемпіонок були ефективними. Чемпіонський «карпатівський локомотив» було не зупинити і ужгородська команда впевнено здобула необхідну перемогу.

Сьогодні, 20 травня, команди відпочиватимуть. Наступна гра відбудеться в четвер проти столичного "Спартака".

Карпати - Реал 32:15 (15:7)

Карпати: Лезінська 7, Готра 6, Компанієць 6, Воронова 6, Лєбєдєва 3, Мигович 2, Кильч 1, Яблонська 1Реал: Ткаченко 4, Трубіцина 3, Аксьонова 3, Сторожук 2, Бабій 1, Норсоян 1, Каганець 1