Життя   • 8 червня 2015 року, 12:40490

В Ужгород приїхав "Євроавтобус"

В Ужгород приїхав "Євроавтобус"

Цими вихідними усі закарпатці та гості міста мали можливість дізнатися більше про Європу, взяти участь у конкурсах та виграти цінні подарунки.

Захід складався з декількох локацій, де проводили найрізноманітніші заняття та майстер-класи. Доки найменші складали географічні пазли, інші діти разом з батьками мали змогу навчитися техніці малюванню на воді «ебру» або розмалювати символи європейських міст за допомогою цього методу. 

Велику увагу привернула і фотовиставка Департаменту Гуманітарної допомоги та цивільного захисту Європейської Комісії (ECHO) на тему «Україна: лихо, втрати та надії». Упродовж усього заходу з відвідувачами працювали волонтери, вони роздавали інформаційні буклети, пропонували долучатися до вікторин та отримувати подарунки.

Також ужгородці могли долучитися до роботи вуличної бібліотеки з обміну книжок і стати частинкою світового руху «Bookcrossing».

Як розповіла Ольга Сушицька, координатор інформаційної кампанії «Будуємо Європу в Україні», головна мета таких заходів – розповісти місцевим мешканцям про Європу, її культуру. «Закарпатці дуже освічені, знають майже усі відповіді на запитання вікторин, нашим ведучим доводиться навіть ускладнювати запитання. Приходять учасники євроклубів, школярі, дізнаються, як стати волонтерами» - зазначила пані Ольга.

Ініціатива «ЄВРОавтобус: об’єднаймо Україну» відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні», яку Представництво ЄС проводить протягом року по всій Україні. Мета інфокампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

Джерело: День
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів