Життя   • 10 червня 2015 року, 12:07609

Перевіряти рівень знань дітей при зарахуванні їх до загальноосвітньої школи забороняється – прокуратура

У зв`язку з початком зарахування дітей до перших класів у загальноосвітні заклади області, нагадуємо батькам майбутніх першокласників, що відповідно до ч. 7 ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту» забороняється перевіряти рівень знань під час зарахування дітей до загальноосвітнього навчального закладу, крім гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів).

Разом з тим, згідно частини 3 вказаної статті зарахування учнів до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів) проводиться у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Відтак, проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід, інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до загальноосвітніх шкіл, не допускається.

З урахуванням зазначеного, просимо мешканців Закарпаття повідомляти про відомі вам факти порушень вказаної норми закону зателефонувавши на гарячу лінію прокуратури області (0312) 61-38-22 – телефон для повідомлень про порушення прав дітей.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів