Життя   • 11 червня 2015 року, 10:431411

В Ужгороді та Мукачеві помітили Google-мобіль

В Ужгороді та Мукачеві помітили Google-мобільФОТО: Free Wifi

У Мукачеві та Ужгороді був помічений Google-мобіль. Червоний Opel їздить вулицями та знімає панорами міста. Авто обладнане спеціальною камерою, яка закріплена на даху автомобіля і проводить фотозйомку.

Перехожі на автомобіль реагують із явним зацікавленням та здивуванням.

Можна зпрогнозувати, що вже незабаром Мукачево та Ужгород з’являться на картах Google Street View. До слова, це функція Google Maps і Google Earth, що дозволяє дивитися панорамні види вулиць багатьох міст світу з висоти близько 2,5 метрів. Сьогодні Street View охоплює 52 країни.

Довідково.  Над створенням панорами для перегляду вулиць працює ціла команда інженерів. Спочатку потрібно приїхати на вулицю, яку планують розмістити на Google-картах, і відзняти її. Щоб отримати якісні фотографії, ретельно вибирають місце і час зйомки, враховуючи погоду, щільність населення та інші фактори. Фотографії потрібно правильно розмістити на карті.

Щоб відновити маршрут поїздки, а також вирівняти і з’єднати знімки, фахівці використовують сигнали спеціальних датчиків, встановлених на автомобілі. Вони збирають дані супутників GPS, запам’ятовують швидкість і напрямок руху. Коли всі фотографії з’єднуються, виходить 360-градусна панорама. Щоб у ній не з’являлися прогалини, камери, встановлені на автомобілі, перекриваються зображення.

Після обробки за спеціальним алгоритмом повторювані ділянки видаляються і знімок виглядає безперервним.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів