Життя   • 18 червня 2015 року, 21:23828

В Ужгороді відбулись урочистості з нагоди Дня медика

В Ужгороді відбулись урочистості з нагоди Дня медика

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника відбулися сьогодні, 18 червня, в Закарпатській обласній філармонії.

Міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов подякував людям, які повертають здоров’я та рятують життя, за сумлінну працю і нагородив кращих представників професії грамотами Ужгородської міської ради.
Нагороди отримали 16 лікарів, з яких, до слова, 15 жінок.

Начальник відділу охорони здоров’я міськради Василь Решетар розповів, що попри те, що ситуація в державі не сприяє належному розвитку медицини в Україні, лікарі, як і раніше, надають пацієнтам кваліфіковану допомогу – і стаціонарну, і амбулаторну.

«Ситуація напружена, люди не мають належної заробітної плати та достойного рівня життя, самі медики отримують по 1500–2000 гривень у місяць. Але Ужгородська міська рада робить дуже багато для розвитку медицини», – наголосив Василь Решетар.

Начальник відділу охорони здоров’я міськради повідомив, що виділено багато коштів для ремонту відділення хірургії в Ужгородській центральній міській клінічній лікарні, капітального ремонту харчоблоку в дитячій лікарні, ремонту системи опалення дитячої поліклініки.

Утім, наголошує Василь Решетар, медиків дуже цікавить, як обіцяні державні реформи вплинуть на галузь загалом.

Наразі в Ужгороді працює 1682 працівники в п’яти закладах охорони здоров’я. Серед них суто лікарських посад – 424. Найбільше персоналу – в центральній міській клінічній лікарні, 537 осіб.

Нагадаємо, що урочистості з нагоди Дня медика відбулись сьогодні і у Мукачеві.

Джерело: 7 Днів
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів