Життя   • 22 червня 2015 року, 13:29278

Громаду Ужгорода запросили до дискусії стосовно "місця під госпіс"

Громаду Ужгорода запросили до дискусії стосовно "місця під госпіс"

Спільно визначити місце під зведення госпісу в Ужгороді запропонував голова ОДА Василь Губаль у дискусії із залученням цсіх зацікавлених сторін.

Нині, як відомо, ініціатори зведення госпісу в Ужгороді намагаються добитися появи закладу фактично у зеленій зоні, у парку Перемоги, знаного серед ужгородців як Кірпічка. Саме це місце лобіюють і надавачі гранту - кошти на облаштування тут госпісу надає церква, але лише за умови, що заклад зведуть саме у парку Перемоги.

Проти такого розвитку подій активно виступила частина ужгородців та мешканці прилеглих до парку будинків. Городяни протестують проти майбутнього знищення чергової зеленої зони в разі появи тут госпісу та вимагають підшукати більш відповідне для такого закладу місце. 

На ситуацію зреагував і голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, запросивши до дискусії небайдужих через свою сторінку у соціальній мережі "Фейсбук": "Знаю, що в Ужгороді іде активне обговорення перспектив створення парку поблизу озера, а також побудови там госпісу. Водночас пролунала пропозиція відкрити госпіс у "медичному містечку" на БАМі, в будівлі, де було відділення дитячої хірургії. Вважаю, що тема потребує вивчення і обговорення і запрошую депутатів міської ради, фахівців, медиків, громадськість, а також керівництво обласної ради до дискусії з цього приводу. Пропоную зустріч, у разі потреби – огляд місць і об’єктів. Вирішуймо, як зробити справу, корисну громаді та рухаймося далі!".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів