Мукачівські депутати дали старт реставрації Палацу Ковнера

Життя  25 червня 2015 року, 11:22 782

Своїм рішенням від 25 червня міська рада вирішила розробити детальний план території житлової та громадської забудови на землях комунальної власності для проведення реконструкції нежитлової  будівлі по вулиці Берегівській, 62 В під гостьовий будинок. Дану пропозицію депутати прийняли розглянувши звернення ТОВ "Білдер" (директор - Вячеслав Лукачина), яке придбало у власність історичну будівлю. 

По завершенню сесії міської ради, журналіст інтернет-видання "PMG.ua" поцікавився у головного архітетора міста Івана Івановчика, чи не порушив власник будівлі закону намагаючись розпочати реконструкцію без відповідних документів. Спочатку Іван Іванович, заявив, що ніякі роботи на об’єкті не проводились. Відповідаючи ж на уточнене запитання журналіста щодо конфлікту, який виник між забудовником та жителями прилеглих будинків, які не пустили  будівельний вагончик на теиторії поблизу Палацу, головний архітектор коротко резюмував: "Вважаю, що забудовник трошки поспішив і зробив не правильно".

Пізніше міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл зазначив, що будинок пройшов всю документацію, як об’єкт комунальної власності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0