Життя   • 25 червня 2015 року, 11:22700

Мукачівські депутати дали старт реставрації Палацу Ковнера

Мукачівські депутати дали старт реставрації Палацу Ковнера

Своїм рішенням від 25 червня міська рада вирішила розробити детальний план території житлової та громадської забудови на землях комунальної власності для проведення реконструкції нежитлової  будівлі по вулиці Берегівській, 62 В під гостьовий будинок. Дану пропозицію депутати прийняли розглянувши звернення ТОВ "Білдер" (директор - Вячеслав Лукачина), яке придбало у власність історичну будівлю. 

По завершенню сесії міської ради, журналіст інтернет-видання "PMG.ua" поцікавився у головного архітетора міста Івана Івановчика, чи не порушив власник будівлі закону намагаючись розпочати реконструкцію без відповідних документів. Спочатку Іван Іванович, заявив, що ніякі роботи на об’єкті не проводились. Відповідаючи ж на уточнене запитання журналіста щодо конфлікту, який виник між забудовником та жителями прилеглих будинків, які не пустили  будівельний вагончик на теиторії поблизу Палацу, головний архітектор коротко резюмував: "Вважаю, що забудовник трошки поспішив і зробив не правильно".

Пізніше міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл зазначив, що будинок пройшов всю документацію, як об’єкт комунальної власності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів