Життя   • 26 червня 2015 року, 08:09392

В Ужгороді обговорили можливість будівництва в місті багатоквартирного будинку для переселенців зі сходу України

В Ужгороді обговорили можливість будівництва в місті багатоквартирного будинку для переселенців зі сходу України

Представники Громадської організації "Закарпаття-Донбас" сьогодні зустрілися з міським головою Ужгорода Віктором Погореловим для розмови про можливість побудувати в місті багатоквартирний будинок для переселенців зі сходу України.

Для початку хочуть облаштувати 50-60 квартир і для цього будуть шукати фінансові можливості. Однак потрібно місце і сприяння міської влади в оформленні всіх документів.

Віктор Погорелов зазначив, що готовий вести діалог у кількох напрямках - щодо виділення земельної ділянки для будівництва або про передачу приміщення, в якому можна провести реконструкцію під житло. Зокрема, це може бути, наприклад, одна з колишніх міських котелень.

Міська влада Ужгорода постійно і системно допомагає у вирішенні проблем родин, яким довелося кинути свої домівки, втікаючи від війни. Зокрема, нещодавно на сесії міськради було внесено зміни до нормативних документів і ще на півмільйона гривень збільшено фінансування для допомоги переселенцям. Навесні кільком із них надали путівки на лікування і реабілітацію у санаторіях Закарпаття. Для дітей із родин, які переїхали, в садочках і школах міста харчування оплачується коштом міського бюджету.

Міський голова на зустрічі з представниками ГО "Закарпаття-Донбас" наголосив: завжди готовий спілкуватися і допомагати у вирішенні всіх питань, які виникають у нових мешканців і зробить усе можливе, аби Ужгород був для них хоч і другою, але затишною домівкою.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів