Ужгородських водіїв просять потерпіти, в обласному центрі триває масштабний ремонт доріг

Життя  29 червня 2015 року, 08:08 488

Уже традиційно в Ужгороді навіть у вихідні не припиняється робота з ремонту вулиць. Провулок Ерделі, вулиці Сільвая, Сурікова, Підгірна, Коритнянська, Другетів, Доманинська, площа Кірпи, дороги в мікрорайонах Радванка і Горяни внутрішньо квартальна територія на Челюскінців і в одному із дворів на проспекті Свободи – де просто ями ліквідували, а де й майже повністю наново виклали асфальт упродовж трохи більше як місяця. Практично одночасно працюють по місту аж 6 фірм-підрядників.

Цими днями активні роботи ведуться на Берчені – повирізали ями, причому наймілкіші сягають не менше 7 сантиметрів, адже технологія, щоб ремонт був якісним, вимагає знімати покриття не менше 5 см. Навіть техніка не витримала – під час вирізання асфальту на Берчені зламалася фреза і довелося її терміново ремонтувати, щоб сьогодні, 29 червня, продовжити роботи на цій, одній із найдовших і дуже жвавих вулиць.

Звичайно, не всім водіям наразі зручно – оскільки ремонт проводять у багатьох кінцях міста, повністю перекривати шляхи недоцільно. Потрібно просто не поспішати і акуратно об’їжджати місця, підготовлені до асфальтування, – зазначає прес-служба Ужгородської міськради.

Зате загалом цього року в Ужгороді проводиться настільки масштабний ремонт доріг, якого вже і не пригадати  – на 65 вулицях заплановано поточний ремонт, ще на 50 – капітальний, на який передбачено 24 мільйони гривень, ще на 50 вулицях проведуть капітальний ремонт, на це передбачено 24 мільйони гривень. Також проведуть оновлення 54 внутрішньо квартальних територій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0