Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Мукачево об’єднало талановитих людей Закарпаття (ФОТО)

Мукачево об’єднало талановитих людей Закарпаття (ФОТО)
У суботу, 20 вересня у залі Мукачівської міської бібліотеки зібралися творчі люди з Мукачівщини та Ужгородщини. Головною умовою даної зустрічі було створення у Мукачеві Закарпатської обласної...

У суботу, 20 вересня у залі Мукачівської міської бібліотеки зібралися творчі люди з Мукачівщини та Ужгородщини.

Головною умовою даної зустрічі було створення у Мукачеві Закарпатської обласної організації Всеукраїнської творчої спілки Конгресу літераторів України, яка об’єднає всіх талановитих особистостей краю, створить сприятливі умови для розвитку творчих здібностей, розширить можливості спілкування талановитих людей та надасть можливість реалізації їх творчих сил і здібностей.

На зустрічі також були представлені гості із Ужгорода: Володимир Кривошапко, журналіст, головний редактор газети „Європа-Центр”, Людмила Бородіна, доцент УжНУ, поетеса, авторку кількох поетичних збірок та Тетяна Задорожна, кандидат медичних наук, доцент кафедри психології та педагогіки УжНУ, прозаїк, а також поетку з Виноградова – Світлану Тарнавську.

Огляд творчості членів літературного об’єднання „Рідне слово”, які виявили бажання вступити до Конгресу літераторів, провела Тетяна Туряниця, провідний бібліотекар відділу обслуговування центральної бібліотеки ім. О. Духновича.

Присутні також затвердили Положення про Закарпатську обласну організацію Всеукраїнської творчої спілки Конгресу літераторів України, одноголосно обрали голову крайової спілки – поета Володимира Маслова, а також створили комісії та творче журі.

Мукачево об’єднало талановитих людей Закарпаття (ФОТО) – 01
Мукачево об’єднало талановитих людей Закарпаття (ФОТО) – 02

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно