Життя   • 5 липня 2015 року, 13:21737

В Ужгороді борються зі стихійною торгівлею на ринку "Свинячка"

В Ужгороді борються зі стихійною торгівлею на ринку "Свинячка"

Відділ муніципальної поліції та правопорядку та відділ торгівлі та захисту прав споживачів Ужгородської міської ради спільно з міліцією провели сьогодні, 5 липня, рейд з очистки вулиці Тельмана від стихійної торгівлі.

«Розпочали сьогодні о 8 годині ранку, проте зрозуміли, що біля ринків «Радванка» та «Нива» потрібно розпочинати не пізніше шостої ранку. В цій частині міста планується комплекс перевірок, які триватимуть аж до повного очищення території», – повідомив головний «муніципал» міста Сергій Просяник.

Найбільшою проблемою «блошиного ринку» на «Свинячці», а саме так ужгородці називають торгові ряди в мікрорайоні «Радванка», є те, що велика територія перебуває у приватній власності. Міліція Ужгорода до наступного рейду розробить способи впливу на власників «Ниви», які на своїй території дозволяють подібну торгівлю.

Самі продавці розповідають, що платять за місце 2-5 гривень, але ніяких підтверджуючих документів ніхто не дає. Люди розкладаються на землі, в той час як місця за прилавками пустують.

Крім торгівлі, біля «Свинячки» існує ще одна проблема – парковка автомобілів в кілька рядів, тому є надія, що до рейду наступної неділі приєднається міське управління ДАІ та долучиться до наведення правопорядку в місті.

Джерело: 7 Днів
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів