Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

У центрі Мукачева планують провести патріотичний флешмоб

У центрі Мукачева планують провести патріотичний флешмоб
Для початку трохи історії. В 1982 році, в своїй резолюції Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру як день глобального припинення вогню і відмови від насильства. З того часу свято,...

Для початку трохи історії. В 1982 році, в своїй резолюції Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру як день глобального припинення вогню і відмови від насильства. З того часу свято, яке відзначається 21 вересня, залучило мільйони людей, охопивши багато країн та регіонів. Цей день закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього. З 2002 року День миру відзначає і Україна.

"Ще декілька років тому ми навіть уявити собі не могли, що саме миру буде бракувати нашим містам та селам, що на нашій миролюбній, сонячній землі будуть гинути дорослі і діти… Але разом з болем, який сповнює наші серця, в них б’ється гаряча любов до своєї Батьківщини, нестримне бажання захистити її від ворога, не дати розірвати її на шматки. І кожен з нас, українців, не зважаючи на вік, має зробити все для майбутньої перемоги", зазначається на сайті міськвиконкому.

Тому освітяни міста підтримують ініціативу учнівського самоврядування щодо організації патріотичного флешмобу, присвяченого Міжнародному дню миру, який планується провести 19 вересня 2014 року о 15.00 у центрі міста.

"Ми пишаємось своїми вихованцями, які щиро люблять свою країну, бачать її мирною, єдиною та неділимою. Юні мукачівці показують всьому світу, що українці самий мирний народ, який не хоче війни, а просто прагне жити в сильній та незалежній державі.

Кажуть, нове життя завжди народжується в муках. А ще – існує думка про те, що незалежність так просто не дається… Мабуть, зараз ми усі є свідками народження нової незалежної України, українською мовою пишеться нова історія, люди немов скинули з себе якийсь панцир, стали добрішими, людянішими. Наші дівчата з гордістю одягають вишиванки, звичайні хлопці стають героями! … Якими б важкими не були події, ми це переживемо і станемо сильнішими. В України прекрасне майбутнє, якщо в це вірять наші діти", – зазначають в Управлінні освіти Мукачівського міськвиконкому.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно