Життя   • 8 липня 2015 року, 14:43466

Закарпатським дітлахам провели пізнавальні лекції

Під час літнього відпочинку діти не забувають про правила пожежної безпеки. І допомагають їм у цьому рятувальники, навідуючись до оздоровчих таборів.

Не став винятком Берегівський район, де представники ДСНС завітали до дитячого літнього табору, який знаходиться в с. Балажер і належить Управлінню Закарпатської Реформатської Церкви.

Для зацікавлення дітей темою пожежної безпеки рятувальники виставили на огляд школярів віком від 10 до 16 років пожежний автомобіль. Молоді детально розповіли про обладнання машини й показали, як діють деякі гідравлічні інструменти зі спорядження вогнеборців. Також дітям продемонстрували, як слід користуватися засобами захисту органів дихання, і на очах в учнів ліквідували умовне загорання на подвір’ї табору відпочинку, – інформують в У ДСНС України в Закарпатській області.

Рятувальники не забули й про навчання дітей теорії пожежної безпеки та цивільного захисту. Під час лекції, на якій зібралося близько 120 школярів, молоді в черговий раз нагадали правила пожежної безпеки в побуті й застерегли від необережного поводження з вогнем. Насамкінець юнакам і дівчатам озвучили правила безпечної поведінки на водних об’єктах, які неабияк знадобляться дітлахам під час літнього відпочинку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів