Життя   • 15 липня 2015 року, 12:32850

Юрій Луценко: "Москаль здатний "перезавантажити" Закарпатську область"

Юрій Луценко: "Москаль здатний "перезавантажити" Закарпатську область"

Призначення Геннадія Москаля губернатором Закарпатської обл. допоможе провести повне перезавантаження політичної і силової складових області. Таку думку в коментарі журналістам в кулуарах Ради заявив голова фракції "Блок Петра Порошенко" Юрій Луценко. 

"Я дуже добре ставлюся до цього, і хочу вам сказати, що з 2005 року, коли я знаю Москаля, по сьогоднішній день він завжди лідирує в рейтингу впливових осіб Закарпатської області з колосальним відривом від усіх діючих за все це час губернаторів. Більше того, наскільки мені відомо, сьогодні Москаль входить в трійку найпопулярніших політиків України. В принципі, якщо президент ухвалить таке рішення, це буде правильною відповіддю на необхідність тотального перезавантаження влади в Закарпатській області. Я хочу підкреслити, що Закарпаття потребує повних змін: не лише начальника міліції або митниці, а тотального перезавантаження з низів", - заявив Луценко.

Відзначимо, що перший заступник голови "Блоку Петра Порошенко" Ігор Кононенко заявив, що голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль став новим головою Закарпатської облдержадміністрації.

Джерело: 112 Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів