Життя   • 18 липня 2015 року, 21:063646

Геннадій Москаль спростував свою заяву щодо виплати Василем Губалем 10 тисяч доларів "Правому сектору"

Геннадій Москаль спростував свою заяву щодо виплати Василем Губалем 10 тисяч доларів "Правому сектору"

Сьогодні ряд центральних ЗМІ поширили з посиланням на один із закарпатських сайтів інформацію про виплати екс-губернатора області Василя Губаля представникам «Правого сектору» по 10 тисяч доларів.

Сайт, який оприлюднив цю новину першим, вказує, що заяву про виплати зробив новий голова ОДА Геннадій Москаль під час представлення начальника обласного управління МВС, - інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

Оприлюднена інформація є вигадкою й домислами недобросовісних журналістів. У ході представлення нового начальника УМВС керівник області Геннадій Москаль заявив, що озброєні автоматами Калашникова члени «ПС» заходили в облдержадміністрацію, у тому числі в кабінет голови ОДА з метою залякування й вимагання грошей. Однак відбувалося це в період керівництва областю Валерієм Лунченком (ці факти може підтвердити він особисто).

Про жодні виплати В.Губалем членам «ПС» по десять тисяч доларів у заяві не йшлося. На представленні начальника УМВС був присутній особовий склад управління, а журналісти записували промову Г.Москаля на електронні носії. 

Нагадаємо, що екс-очільник ОДА Василь Губаль вже відреагував на "фейкову" заяву.

Крім того, варто зазначити, що першим заяву Геннадія Москаля опублікував закарпатський інтернет-ресурс, наближений до народного депутата України від "Блоку Петра Порошенка" Валерія Пацкана.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів