Життя   • 24 липня 2015 року, 15:32378 ФОТО

В області є серйозні проблеми у протидії організованій злочинності, – Володимир Янко

У прокуратурі Закарпатської області відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів області з порядком денним: «Про стан протидії злочинності, в тому числі її організованим формам, на території Закарпатської області у І півріччі 2015 року та першочергові завдання щодо організації діяльності правоохоронних органів області зі зміцнення законності та охорони громадського порядку».

Прокурор Закарпатської області Володимир Янко зазначив, що сьогоднішня нарада присвячена нагальним проблемним питанням, які виникли в області у боротьбі зі злочинністю, її організованим формам та в організації діяльності правоохоронних органів області зі зміцнення законності та охорони громадського порядку, – повідомляють у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

"Обстановка як у державі, так і в області є непростою, насамперед через політичні протистояння. Однак треба вирішувати назрілі проблеми. Я хочу бачити реальну боротьбу правоохоронців Закарпаття зі злочинністю і буду оцінювати ефективність роботи винятково за кінцевим результатом на пріоритетних напрямах у боротьбі з корупцією, нелегальною міграцією, контрабандою, у бюджетній сфері, земельній та сфері охорони довкілля.

В області є серйозні проблеми у протидії організованій злочинності і це підтвердили останні події в Мукачеві. Причини цьому відомі – малоефективна оперативно-розшукова діяльність спецпідрозділів", – наголосив керівник прокуратури.

Також Володимир Янко зазначив, що найбільш серйозною загрозою для країни, за словами прокурора області є корупція. 

У своєму виступі голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль зазначив, що керівництво області і правоохоронці Закарпаття отримали від Президента України термін у два місяці, за які слід виправити ситуацію. Керівник ОДА зауважив, що він щодня доповідає Президенту про ситуацію на Закарпатті. Тому необхідно докласти максимальних зусиль для подолання корупції, боротьби з контрабандою, незаконним гральним бізнесом, незаконним збереженням та користуванням зброєю і так далі.

За результатами координаційної наради розроблено ряд спільних заходів, покликаних активізувати діяльність щодо виявлення корупційних злочинів на таких пріоритетних напрямках як земля, транспорт, охорона лісів та довкілля, фінансово-кредитній сфері, паливно-енергетичному комплексі та приватизації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів