Життя   • 28 липня 2015 року, 12:07375

На Закарпаття приїде делегація з чеського краю Височина

На Закарпаття приїде делегація з чеського краю Височина

Цього тижня в області перебуватиме делегація з краю Височина (Чехія). Чеькі гості завітають на Закарпаття в рамках співпраці з установами системи соціального захисту населення.

У складі делегації: Петро Крчал - керуючий справами крайової ради краю Височина з питань соціального захисту населення, Вєра Шварцова - начальник управління крайового уряду з питань соціального захисту населення, Роман Сікора - начальник відділу в управлінні крайового уряду з питань захисту населення, Марек Гомолка - спеціаліст-експерт в управлінні крайового уряду з питань соціального захисту населення та інші, - повідомляють у прес-службі облради.

Завтра чеські партнери мають намір провести зустріч з керівництвом краю. Опісля делегація хоче ознайомитися з роботою Виноградівського геріатричного пансіонату та Виноградівського дитячого будинку–інтернату.

В Тячеві чехи відвідають молодіжне відділення Вільшанського дитячого будинку-інтернату „Парасолька” та побувають у Вільшанському дитячому будинку-інтернаті, а вже в п’ятницю делегація побуває в інтернатних закладах Мукачева.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів