Віктор Погорєлов переніс засідання Ужгородської міськради на півгодини

Життя  3 серпня 2015 року, 10:35 905

Сьогодні повинна була продовжитися сесія Ужгородської міськради. Втім, для її початку не вистачило кворуму – у залі на початку засідання зареєструвалося 26 депутатів. Міський голова Віктор Погорелов оголосив перерву у засіданні на півгодини, надавши в такий спосіб депутатам можливість таки зібратися на сесію.

Реєстрація у сесійній залі й та розпочалася сьогодні із затримкою - на депутатів чекали до 10:15. Однак і цього часу не вистачило, аби до міськради прибули народні обранці в потрібній для проведення сесії кількості: на початку засідання у залі зареєструвалися 22 депутати.

Відтак, за пропозицією міського голови Віктора Погорелова щодо повторної реєстрації, в її ході про свою присутнсть у залі натисканням кноки оголосили вже 26 депутатів. Але й це - менше половини від потрібної для старту сесії кількості, тож за відстуності кворуму сесія відбутися не може.

У цьому зв’язку на пропозицію частини депутатського корпусу, що присутня у залі, головуючий оголосив півгодинну перерву в засіданні. За цей час у міськраді чекатимуть на прибуття "додаткових" депутатів, аби була можлиість проведення сесії. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0