Життя   • 5 серпня 2015 року, 07:55538

Після ремонту водомережі, більше 10 тисяч ужгородців отримуватимуть воду цілодобово

Після ремонту водомережі, більше 10 тисяч ужгородців отримуватимуть воду цілодобово

Вчора в Ужгороді спеціалісти КП «Водоканал м. Ужгород» завершили роботи із заміни мережі, яка давала дуже багато втрат через витоки води.

Провели переключення на нову лінію протяжністю 600 метрів, яка прокладена в Ужгороді вздовж озера «Кірпічка» - від спорткомплексу «Юність» до першої 9-поверхівки на вулиці 8 Березня. 

Навесні в цьому мікрорайоні зробили нову насосну станцію потужністю 55 кВт, яку купили, разом з усім необхідним для  монтажу, в рамках програми використання коштів, виділених Ужгородською міськрадою у лютому цього року для виходу підприємства з фінансово-економічної кризи.

Це дало змогу забезпечити цілодобовим водопостачанням додатково 10,5 тисяч абонентів у багатоповерхівках на вулицях Минайській, частинах вулиць Заньковецької, Залізничної, проспекту Свободи.

Проте тестування подачі води через нову станцію показало ще одну проблему цієї частини Ужгорода – необхідність замінити мережу, яка чимало води постачала не в квартири, а буквально в озеро. Сьогодні роботи з прокладання нової гілки завершили, що дасть змогу мешканцям прилеглих вулиць забути про графік і мати воду постійно, а комунальне підприємство без непродуктивних втрат суттєво зекономить кошти.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів