Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Понад 933 млн грн податкових платежів надійшло до місцевих бюджетів Закарпаття

Понад 933 млн грн податкових платежів надійшло до місцевих бюджетів Закарпаття

Понад 933 млн грн податкових платежів надійшло до місцевих бюджетів Закарпаття

Як повідомили в координаційно-моніторинговому управлінні Головного управління ДФС у Закарпатській області, до місцевих бюджетів у січні-липні 2015 року надійшло 933 млн 799 тис. грн податків і зборів, що на 197 млн 607 тис. грн більше аналогічного періоду минулого року.

ВІДЕО ДНЯ

За словами податківців, основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, як і в попередні роки, залишається податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло понад 514 млн грн. Спостерігається збільшення надходжень єдиного податку – понад 107,5 млн гривень, що на 16,2 млн гривень перевищує надходження 2014 року, - інформують у відділі комунікацій ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Крім цього, у січні-липні поточного року забезпечено збір акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в сумі 170,7 млн грн.

Реклама

Також місцеві бюджети краю поповнились на 77,5 млн грн за рахунок сплати податку на майно, що включає в себе плату за землю – понад 71,5 млн грн; податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 4,6 млн грн та транспортний податок – 1,3 млн грн.

Зазначимо, що позитивної динаміки надходження коштів до місцевих бюджетів досягнуто завдяки змінам до Бюджетного та Податкового кодексів України, які були прийняті Верховною Радою України у грудні 2014 року. Ці зміни – найбільший за останні роки крок у напрямку бюджетної децентралізації. Зокрема, ними передбачено впровадження акцизного податку з реалізації через роздрібну торгівельну мережу підакцизних товарів, розширення бази оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, введення оподаткування розкішних авто тощо.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно