Життя   • 6 серпня 2015 року, 07:53774

На Мукачівщині переселенцям з Донбасу запропонували "неіснуючі" землі

На Мукачівщині переселенцям з Донбасу запропонували "неіснуючі" землі

На Закарпатті біженцям зі Сходу місцева влада запропонувала земельні ділянки для будівництва власного житла, яких фактично не існує.

Владислав уже рік живе на Закарпатті. Сюди переїхав з Донецька з маленьким сином. Житло орендує. Однак, як і більшість переселенців, мріє про власне помешкання. Надія на вирішення житлових питань з’явилася кілька днів тому. Переселенці отримали листа від урядників.

Кольчино — одне із сіл, де начебто є вільна земля. Микола Дуб щедрий, готовий надати майже 40 гектарів землі і переселенцям, і всім родинам воїнів АТО. Однак є проблема — земля належить Міністерству оборони. А військові сповідують принцип: "і сам не гам, і другому не дам".

Є ще одна ділянка під будівництво. Однак і тут не все гладко. Потрібно її розчистити від тонни непотребу, який залишився від колишнього кар’єру. У Карпатах, Бистриці, Клячановому, Чинадієві взагалі немає вільних земель. Хіба такі, що належать державному фонду.

Для того, щоб передати їх селам, потрібно зібрати та погодити півтисячі документів. Чому чиновники вводять в оману переселенців, люди пішли з’ясовувати у Мукачівську райадміністрацію. Там звинувачують попередню владу і нічого не обіцяють. Переселенці не втрачають надії. Кажуть, звикли долати перешкоди. Сподіваються лише на себе, на державу надії вже нема.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів