Життя   • 6 серпня 2015 року, 16:43534

На злітно-посадковій смузі аеропорту "Ужгород" відновлять асфальтобетонне покриття

На злітно-посадковій смузі аеропорту "Ужгород" відновлять асфальтобетонне покриття

Цьогоріч з обласного бюджету виділять кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації і проведення її комплексної державної експертизи з реконструкції міжнародного аеропорту "Ужгород" . Відповідний проект рішення «Про внесення змін до програми підвищення ефективності функціонування аеропорту «Ужгород» планують розглянути на другому пленарному засіданні 23 сесії облради, - про це повідомив голова облради Володимир Чубірко працівникам  підприємства під час  відвідин підприємства.

Основні заходи проекту "Реконструкція міжнародного аеропорту "Ужгород" передбачають проведення реконструкції:

- злітно-посадкової смуги передбачає відновлення її асфальтобетонного покриття та розширення до 45 м;

- руліжної доріжки передбачає відновлення її асфальтобетонного покриття та розширення до 18 м з усилянням  узбіччями до 3,5 м;

- трансформаторної підстанції № 2;

- технічних будівель (передбачено ремонт фасадів, покрівель будівель та їх  внутрішніх приміщень), тощо.

Реалізацію  заходів планується здійснити  за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 – 2016 роках.  Для цього розроблено та подано на конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів),  що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році, проект „Реконструкція міжнародного аеропорту „Ужгород” по вул. Собранецькій, 145 в м. Ужгород. І черга”.

Згідно змін до програми з обласного бюджету передбачається виділити цього року  на розвиток аеропорту «Ужгород» 4 млн. 30 тис. гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів