Життя   • 10 серпня 2015 року, 14:54629

Геннадій Москаль гостро прокоментував перекриття дороги на Тячівщині та діяльність Василя Йовдія

Геннадій Москаль гостро прокоментував перекриття дороги на Тячівщині та діяльність Василя Йовдія

"По-перше, хочу пояснити, що спроби вирішити питання з позиції сили, блокування чи чогось подібного зі мною не пройдуть. Вони можуть дати тільки зворотний ефект.

По-друге, цю акцію неможливо пояснити з позицій здорового глузду. Йовдій 9 місяців був т.в.о. голови Тячівської РДА. Тячівський район – найбільший і найбагатший в Україні по видатках на душу населення, на 1 серпня перевиконання районного бюджету тут складає майже 3 мільйони гривень (перевиконання місцевих бюджетів іде по всій області), в селах через які проходить автодорога, бюджети також перевиконуються.

Зараз на єдиному казначейському рахунку Тячівського району знаходиться 105 мільйонів, а в загальному й спеціальному фонді – 59 мільйонів гривень. Тобто гроші на автодороги є, і все, що треба було зробити Йовдію за 9 місяців, – це організувати ремонт (чим зараз і займається нова влада). Однак він пальцем об палець не вдарив, а тепер організовує піар-акції. Ситуація з автодорогою "Бедевля – Нересниця" – це оцінка бездіяльності й безгосподарності Йовдія на посаді керівника Тячівщини," – зазанчив Геннадій Москаль.

Нагадаємо, що в с.Вільхівці близько двох десятків селян перекрили дорогу місцевого значення "Бедевля – Нересниця", вимагаючи її капітального ремонту, – повідомляють у Закарпатській ОДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів