Життя   • 11 серпня 2015 року, 14:07417

Ужгородські міліціонери перевіряли працівників магазинів на продаж алкогольної продукції неповнолітнім

Ужгородські міліціонери перевіряли працівників магазинів на продаж алкогольної продукції неповнолітнім

Ужгородські правоохоронці провели профілактичний рейд щодо дотримання вимог чинного законодавства з обмежень реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів у стаціонарних об’єктах торгівлі, стаціонарних малих архітектурних формах, магазинах з кафетеріями, які розташовані поблизу навчальних закладів обласного центру. Метою заходу перш за все є охорона здоров’я дитини, виховання здорової нації нашої держави, попередження та профілактика правопорушень пов’язаних з продажем алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім.

У рамках проведених заходів міліціонери наголошували продавцям та підприємцям про адміністративну відповідальність за продаж алкоголю та тютюну школярам, - повідомили в Ужгородському МВ УМВС.

У разі порушень продавцями, які б здійснили продаж алкоголю або тютюнових виробів неповнолітнім, їх притягуватимуть до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами) за, що передбачено штраф від 30 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Безпосередньо продавцеві за це загрожуватиме штраф від 510 до 1700 гривень. А власники торговельних закладів повинні будуть сплатити штраф у розмірі 6800 гривень. Також вирішуватиметься питання про призупинення дії ліцензії на право торгівлі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів