Життя   • 12 серпня 2015 року, 09:331307

Геннадій Москаль представив нового голову Великоберезнянської РДА Василя Симочка

Геннадій Москаль представив нового голову Великоберезнянської РДА Василя Симочка

Після оприлюднення розпоряджень Президента України Петра Порошенка про призначення на Закарпатті голів райдержадміністрацій, голова облдержадміністрації Геннадій Москаль почав особисто представляти нових керівників на місцях.

Першим зі списку став голова Великоберезнянської РДА Василь Симочко, на представленні якого зібрався весь актив району, включаючи керівників силових структур, підприємців та сільських голів, – інформують в Закарпатській ОДА.

Після офіційного представлення нового очільника району Геннадій Москаль обговорив із присутніми найбільш актуальні питання Великоберезнянщини: ремонт доріг, залучення інвестицій, стан соціальних об’єктів, допомога учасникам АТО тощо.

Керівник області запевнив що ніякої оптимізації навчальних чи лікувальних закладів не допустить і закликав районну владу збільшити видатки на харчування дітей у школах та утримання пацієнтів у лікарнях.

"Уряд припинив фінансування ремонту автодоріг із Держбюджету, тому ці витрати лягають на районну владу. Утім, районний бюджет зараз перевиконується, а значить, джерела фінансування є. Новий керівник починає працювати в районі без фінансових боргів і це вже добре. Я щиро бажаю йому успіхів", – наголосив Геннадій Москаль.

Сільські голови запропонували відновити запроваджені чиновником у 2001 році Дні добросусідства з Польщею, Підкарпатське воєводство якої межує з Великоберезнянщиною, а також допомогти в розвитку туристичної галузі.

Керівник області запевнив, що максимально сприятиме цим ініціативам.

Нагадаємо, що учора громаді Тячівщини представили нового очільника району Василя Дем’янчука.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів