Життя   • 13 серпня 2015 року, 08:19881

Керівник супермаркету, в якому зняли на відео щура, прокоментував побачене

Керівник супермаркету, в якому зняли на відео щура, прокоментував побачене

В ужгородському супермаркеті відвідувачі зняли на відео велетенського щура, який бігав просто між торговельними рядами. Шоковані побаченим покупці одразу почали кликати персонал крамниці. Проте ті на появу непроханого гостя не реаґували. Складалося враження, що щурів вони тут бачать не вперше.

Ошелешені побаченим відвідувачі кличуть персонал крамниці. Проте працівниця своєрідно реагує на щура. І відсилає людей... на касу.

- Там огромная крыса у вас!

- Идите на кассу, пожалуйста.

Аби з’ясувати, звідки ж у крамниці взявся пацюк, журналісти йдуть до супермаркету.

Євген Соломін, кореспондент:

- Зайти в будь-який супермаркет України журналістові з телевізійною камерою та мікрофоном практично нереально. Тож ми вимикаємо камеру та мікрофон, беремо з собою мобільний телефон у рушаємо знімати всередину.

Без проблем крокуємо між торговельними рядами й піднімаємося до директора крамниці. Тут вже знімальну групу наздоганяє охорона.

Максим Мазуркевич, керівник супермаркету:

- Мы как работали, так и работаем. Проводяться санитарные обработки. В святи со случившейся ситуацией мы усилим работы с грызунами, и больше мне сказать особо нечего.

- Т.е. вы признает, что имело место быть.

- Да, конечно.

Нинішній скандал у цій крамниці не перший. До цього тут було... нашестя мишей.

Вікентій Можейський, керівник відділу супермаркету:

- Они то появляються, то исчезают. Все потому, что здесь техзона. А что-то уже сделали. На завтра пригласили службы. Для нас важна наша репутация, но есть такие случаи.

У санстанції кажуть - до супермаркетів не ходять, бо діяв мораторій на будь-які перевірки. Втім, на наше звернення завітати до крамниці, де бігають велетенські щури, пообіцяли.

Світлана Гіба, заступник керівника відділу ГУ Держсанепідемслужби в Закарпатській області:

- Якщо в плані заплановано на третій квартал, то ми перевіримо. Якщо не заплановано, то будемо вносити корективи в план.

Тим часом щури, миші та інша живність, бігаючи по харчових продуктах, здатні переносити смертельну хворобу - лептоспіроз. Торік епідеміологи зафіксували 9 таких випадків зараження людей на Закарпатті. Цього року їх вже 4.

Як повідомлялось вчора, в одному із супермаркетів Ужгорода було виявлено щура.

Джерело: НТН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів