Життя   • 13 серпня 2015 року, 16:15471 ФОТО

До бійців Ужгородського батальйону Нацгвардії завітали півсотні дітей-сиріт

Сьогодні в Ужгородський батальйон Національної гвардії України прийшли на екскурсію півсотні дітей-сиріт із Перечинської школи-інтернату та з дитячого притулку в с.Домбоки Мукачівського району. Всі вони тепер відпочивають в дитячому оздоровчому таборі «Карпати» в Перечинському районі.

Організувала екскурсію кримінальна міліція у справах дітей УМВС. Юних гостей вітав начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Князєв, - повідомляють у СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

На гостей чекала цікава екскурсія територією батальйону, виступ експерта-вибухотехніка та показові виступи кінологів і бійців батальйону спецпризначення. Проте найбільший інтерес, особливо у хлопців, викликали зразки вогнепальної зброї, яка є на озброєнні в бійців Нацгвардії.

На завершення діти спробували справжньої солдатської каші та інших страв, приготованих на польовій кухні. А також одержали подарунки від правоохоронців.

"Від міліції звикли вимагати, аби ми затримували злочинців. Але чи не краще працювати сьогодні з дітьми, аби вберегти їх завтра від скоєння злочинів? – прокоментував начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Князєв.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів