Життя   • 14 серпня 2015 року, 16:47399

З початку року на Закарпатті було зафіксовано 1366 пожеж, – ДСНС

З початку року на Закарпатті було зафіксовано 1366 пожеж, – ДСНС

Сьогодні, 14 серпня у режимі відеоконференції відбулося засідання Державної комісії з надзвичайних ситуацій під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. На базі оперативно-рятувальної служби Закарпаття у ній взяли участь: заступник голови облдержадміністрації краю Михайло Рівіс, начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак, представники лісового господарства та інших органів виконавчої влади.

У ході засідання Голова ДСНС Микола Чечоткін проінформував Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка про ситуацію, яка складається на сьогодні з пожежами в екосистемах по всій території України. Особливу увагу було звернуто на загоранні торфовищ та лісових масивів. Так у порівнянні з минулим роком кількість пожеж збільшилася на 3,5 тис. випадків, а площа, охоплена вогнем, – майже на 4 тис. га, – стверджують в Управлінні ДСНС України в Закарпатській області.

Заслухавши інформацію, Голова Уряду доручив провести засідання регіональних комісій ТЕБ та НС та зобов’язати керівників на місцях провести широку інформаційну кампанію щодо заборони спалювання сухої рослинності та безумовного дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах. Окрім цього, в областях, де зафіксовано найбільшу кількість пожеж у екосистемах, заборонити полювання та обмежити доступ людей до лісових масивів.

Щодо Закарпаття, то наш край також потерпає від пожеж. З 1366 пожеж, які виникли з початку року в області (станом на 14серпня), 631 випадок – це пожежі в екосистемах краю, з них 19 – загорання в лісових масивах. Лише впродовж останнього тижня бійцям ДСНС довелося 95 разів виїжджати на гасіння сухотрав’я.

Зважаючи на таку статистику та з огляду на те, що за прогнозами синоптиків в найближчі два дні знову буде спека, рятувальники звертаються до краян із закликом бути обережними у поводженні з вогнем та неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів