Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Закарпатські рятувальники підбили підсумки своєї роботи

Закарпатські рятувальники підбили підсумки своєї роботи
ВІДЕО ДНЯ

У останній літній день, 31 серпня в Управлінні ДСНС області під головуванням начальника закарпатських рятувальників Романа Гудака пройшла  підсумкова нарада. У ній взяли участь: керівний склад Управління та начальники структурних підрозділів області. 

Присутні проаналізували свою діяльність за минулі вісім місяців та окреслили головні завдання у подальшій службі. Серед іншого було відзначено‚ що всі пріоритетні завдання‚ які ставилися перед рятувальними підрозділами‚ вцілому виконані. Бійці ДСНС області відреагували на всі надзвичайні події та ситуації‚ до того ж не допустили їх розвитку понад рівні‚ на яких вони виникали.

Реклама

За звітний період підрозділами Управління області було здійснено 1659 виїздів на гасіння пожеж, що на  60% більше ніж за аналогічний період минулого року (1035). Такий «пожежний бум» викликаний масовим та безконтрольним спалюванням сухостою та сміття, - інформують в Управлінні ДСНС України в Закарпатській області.

Так, якщо впродовж всього 2014 року таких загорань було зафіксовано всього 431, то тільки за 8 місяців цього року маємо вже 854! І до слова, вогнеборці щоденно продовжують гасити загорання сухої трави по 10, а то й 15 разів за добу.

Реклама

Щодо прямих матеріальних збитків заподіяних вогняною стихією, то вони сягають семи мільйонів гривень (7093982).

Вогонь забрав життя 20 наших краян, серед яких троє дітей, ще 20 осіб травмувалося. За звітний період вогнеборцями врятовано 59 краян.

Найбільше (60-70 %) потерпає від вогню житловий сектор.

Реклама

Попереду осінньо-зимовий період під час якого, як підтверджує багаторічна статистика, крива пожеж знову поповзе доверху. За правило, оселі громадян горітимуть через несправність електромережі, пічного опалення, необережне поводження з вогнем та паління в ліжку. Тож увага підпорядкованих підрозділів зверталась на підготовці до осінньо-зимового періоду, а саме профілактуванні пожеж, що притаманні саме цьому періоду.

Не оминули увагою присутні й питання щодо безпеки відпочинку людей на воді. З початку 2015 року на водних об’єктах краю вже загинуло 34 особи. Аналіз свідчить, що основними причинами загибелі людей є використання для відпочинку стихійних непристосованих для цього місць; нехтування громадянами елементарними правилами поведінки на воді та купання в нетверезому стані. З метою недопущення трагедій на воді, потрібно більше уваги приділяти встановленню в місцях масового відпочинку людей упереджувальних знаків профілактичного змісту тощо.

Окрім цього на нараді було розглянуто стан організації державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки, організації роботи по зміцненню дисципліни, ведення індивідуальної, виховної роботи в підрозділах області та заходи щодо її покращення, матеріально-технічного забезпечення та підготовку підпорядкованих підрозділів до функціонування в осінньо-зимовий період.

Пріоритетними напрямками у роботі рятувальних підрозділів області на майбутній період залишаться недопущення виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, зокрема профілактика пожеж в екосистемах області та подальше проведення пропагандистської роботи з населенням щодо заборони спалювання сухої трави та сміття.

Окремо увага підпорядкованих підрозділів має звертатись на донесення до населення правил поведінки на водних об’єктах області та запобіганні загибелі людей на водоймах краю.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно