Життя   • 1 вересня 2015 року, 19:561981

День Ужгорода планують відзначити по-патріотичному

День Ужгорода планують відзначити по-патріотичному

Сьогодні відбулося перше засідання робочої групи спеціалістів різних підрозділів виконкому Ужгородської міської ради з підготовки і проведення відзначення Дня міста.

За традицією, відзначення буде проходити в останні вихідні першого місяця осені, тобто цьогоріч це 25-26 вересня. Попередньо заплановано провести ряд урочисто-офіційних та культурно-розважальних, спортивних заходів, - інформують в Ужгородській міській раді.

Зокрема, запросять гостей із усіх міст-побратимів Ужгорода, вшанують нових почесних громадян обласного центру, почесну відзнаку вручать людям, які зробили найбільш помітний внесок у розвиток міста, своєю невтомною працею примножили його здобутки у різних галузях, приймають активну участь у громадсько-суспільному житті. 
На нараді вирішили, що всі заходи загалом будуть мистецько-патріотичного-виховного напрямку. Традиційно пройдуть численні спортивні змагання на майданчиках і дворових територіях, тематичні зустрічі, зібрання в бібліотеках і навчальних закладах.

Заплановані концерти на кількох локаціях, у тому числі самодіяльних дитячих та мистецьких колективів, рок-гуртів. У рамках відзначення дня народження Ужгорода пройде і міжнародний, 15-ий, ювілейний, фестиваль театрів "Інтерлялька".

Також будуть кінопокази, благодійні аукціони, розважальні заходи у  парках "Підзамковий" та "Боздошський", на території Альпінарію: пленери, художні та фотовиставки, майстер-класи, показові виступи учнів та педагогів музичних і мистецьких шкіл. Організують ярмарки мистецьких виробів і сільськогосподарської продукції  тощо.

Ужгородців, громадські організації, меценатів, благодійників і підприємців міська влада запрошує долучитися до відзначення Дня міста цікавими ідеями, організаційно-фінансовою допомогою та підтримкою. З пропозиціями звертатися до 8 вересня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів