Життя   • 2 вересня 2015 року, 09:10636

Румунія закликає пришвидшити відкриття консульства на Закарпатті

Румунія закликає пришвидшити відкриття консульства на Закарпатті

Бухарестське МЗС у вівторок опублікувало заяву, в якій закликає пришвидшити відкриття консульства в Солотвині, що на Тячівщині, на яке уже чекають з червня.

Згідно з повідомленням МТІ, у вівторок були вручені перші дозволи пропуску, видані відповідно до румунсько-української угоди про малий прикордонний рух, яка була підписана минулоріч.

У повідомленні також зазначено, що Румунія усіма засобами підтримує наближення України до ЄС і полегшення пересування її громадян. Бухарест заявив, що підписаний минулоріч восени румунсько-український договір про малий прикордонний рух вважає для себе пріоритетним і зі свого боку забезпечив технічні умови для видачі дозволів. З початку липня у київському, чернівецькому та одеському консульствах було видано 1150 дозволів малого прикордонного руху.

Як зазначено у повідомленні, для відкриття консульства у Солотвині уже наявний персонал, приміщення та інші засоби, і Бухарест сподівається, що українська сторона не затримуватиме видання дозволу на відкриття консульства, на яке уже чекають з червня.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів