Життя   • 2 вересня 2015 року, 13:14962

З 15 вересня Ужгород переведуть на цілодобове водопостачання

З 15 вересня Ужгород переведуть на цілодобове водопостачання

КП «Водоканал м. Ужгород» в рамках Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Ужгорода на 2013-2015 роки просить у сесії міськради асигнувань у розмірі 3,1 мільйона на покриття різниці в тарифах.

На сьогоднішньому засіданні Ужгородського міськвиконком директор Водоканалу Станіслав Карташов нагадав, що пробний перехід на цілодобове водопостачання в Ужгороді відбудеться уже в цю суботу, 5 вересня. У зв’язку з цим, за попередніми підрахунками на 30-35% збільшиться використання електрики.

«Літо завжди відзначалося низькими розрахунками населення за спожиті послуги. Проте робота КП «Водоканал м. Ужгород» дала свої результати, так, у порівнянні з минулим роком сплата в літні місяці вища на 8%. Люди йдуть і реструктуризовують накопичений борг», – розповів Станіслав Карташов.

Керівник Водоканалу пояснив, що розрахунки реалізації води буде проведено після того, як люди звикнуть до цілодобового постачання. Зараз ужгородці набирають воду заздалегідь і часто виливають залишки, відтак — великі втрати. При цьому лише 78% населення забезпечено лічильниками.

Міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов наголосив, що після пробного запуску, якщо не буде проблем, з 15 вересня місто буде переведено на цілодобову подачу води. Це буде зроблено не на місяць, а назавжди, – наголошує міська влада.

Джерело: 7 Днів
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів