У Мукачеві з’явився пам’ятник, аналогів якому немає в Україні

Життя  3 вересня 2015 року, 21:37 3616 ДОДАНО ВІДЕО

Офіційне відкриття пам’ятника рому, який підмітає вулиці, відбулося сьогодні о 17:00, на перехресті вулиць Івана Франка та Михайла Токаря. Автором скульптури є Іван Бровді.

Відкриття пройшло з усіма урочистостями: ведуча заходу наголосила, що ромський народ вірний своїм традиціям та заслуговує на вищу нагороду і шану в славному місці над Латорицею.

"Яку б роботу не довелося їм виконувати, вони у душі завжди митці. Особливість цього пам’ятника у тому, що він створений у честь людини, здавалося б непримітної, але надзвичайно важливої професії, яка забезпечує чистоту вулиць нашого міста, створюючи у ньому разом затишок та гарний настрій", - підкреслила ведуча.

Наступними слово взяли Іван Бровді та Андрій Балога.

"Хай цей пам’ятник символізує дійсно чисте Мукачево, і щоб воно було чисте, в кінці кінців, від тих людей , які заважають нам жити", - зазначив автор роботи. Також він попросив ромів і людей, які живуть у навколишніх районах, берегти та шанувати цей пам’ятник. 

"Дана скульптура символізує увіковічнення традицій, які є в Мукачеві, а також людей, які тут проживають. Цей пам’ятник рому стане обличчям міста. Скульптура також символізує вичищення не лише міста, але й цілої області від різної нечесті, яка нас оточує. Тож хотів би вас пропросити цінувати та доглядати цей пам’ятник", - додав Андрій Балога. 

На відкритті були присутні також депутати Мукачівської міської ради Михайло Лабош та Іван Йонаш.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Josef Glas 04.09.2015, 00:28
ПАМЯТНИК ДУЖЕ ФАЙНИЙ ,АЛЕ НЕУМІСНИЙ У ЦЕЙ НЕЛЕГКИЙ ЧАС ДЛЯ ТИ РОМІВ!