Обласні посадовці обговорили підготовку краю до осінньо-зимового періоду
Під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Михайла Рівіса відбулася селекторна нарада. У ній йшлося про підготовку житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 рр.
ВІДЕО ДНЯУ роботі наради взяли участь керівники районів, міст, відомчі управління, які курують установами бюджетної сфери з питання стану підписання актів готовності теплових господарств до роботи у холодний період року. Зокрема, представники бюджетної сфери: освіти, охорони здоров’я, соціального обслуговування та культури, а також керівники теплопостачальних підприємств, з газо- та електропостачання, представник інспекції з Держенергонагляду у Закарпатській області, – йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської ОДА.
На початку заходу Михайло Рівіс наголосив на важливості та необхідності прискорення проведення робіт з підготовки до нового опалювального сезону, відповідно до розроблених кожною установою та підприємством заходів, із додержанням термінів їх виконання.
РекламаВін підкреслив, що керівники на місцях повинні особливу увагу приділити кільком блокам: освітянській галузі, медицині, житловому комплексу. Зокрема, на місцях керівники районів та міст повинні орієнтуватися у чіткому розподілі за кількістю споживання газопостачання та електропостачання, та її ціновою складовою.
Зазначалося, що станом на 21 вересня підготовку житлового фонду, теплового, водопровідно-каналізаційного та дорожнього господарства забезпечено на 93-95%.
РекламаПрисутній в.о.директора департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури ОДА Едуард Маляр підняв ряд проблемних питань, які потребують вирішення. "За оперативними даними районів, з відставанням проводяться державні закупівлі вугілля для навчальних закладів у деяких районах. Найгірша ситуація на Тячівщині. Найнижчий рівень підготовки житлового фонду у Мукачеві – 75%, найменше оформлено паспортів готовності житлових будинків до роботи в опалювальний період у Хусті – 27%", – зазначив Едуард Миколайович.
Крім того, посадовець зауважив, що досі нема інформації зі складання актів готовності котелень бюджетних установ у містах Мукачево та Берегово, Ужгородського, Перечинського, Мукачівського, Виноградівського та Хустського районів.
За результатами наради прийняті відповідні рішення та надані конкретні доручення з організації максимальної підготовки до зимового періоду.