В Ужгороді представники ЄС навчали дітей Правилам дорожнього руху

Життя  2 листопада 2015 року, 13:00 1002 ФОТО

Днями інспектор з профілактичної роботи Управління Державоінспекції Закарпаття Лідія Мацецка в ЗОШ № 20 (ліцей «Лідер» м. Ужгород) провела урок Безпеки дорожнього руху з учнями третіх та четвертих класів.

Також, у занятті взяла участь представник проекту ЄС «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України» - Ірина Саїдова. На уроці, Лідія Мацецка звернула увагу дітей на поведінку під час їзди у транспортних засобах, нагадала про безпеку на дорозі, а також розповіла учням про важливість дорожніх знаків для кожного учасника дорожнього руху, – інформує УДАІ УМВС України в Закарпатській області.

У другій половині уроку для закріплення знань діти подивилися відеоролики з вивчення дорожніх знаків. Також, Ірина Саїдова розповіла школярам про важливість будь-яких елементів зі світло відбиваючими смугами на верхньому одязі у вечірній час. Так, як ці елементи, дають можливість водіям заздалегідь побачити пішохода на автошляхах.

Представник проекту Євросоюзу подарувала учням школи книги з вивчення Правил дорожнього руху та сумки зі світло відбиваючими смужками.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0