Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Начальника міліції громадської безпеки Мукачівського МВ УМВС з почестями відправили на відпочинок (ФОТО)

Начальника міліції громадської безпеки Мукачівського МВ УМВС з почестями відправили на відпочинок (ФОТО)

Начальника міліції громадської безпеки Мукачівського МВ УМВС з почестями відправили на відпочинок (ФОТО)
25 років стояти на варті інтересів держави, боротися з порушеннями закону, оберігати життя і спокій громадян. Саме таку нелегку життєву стежину вирішив обрати для себе сьогодні вже ветеран органів...

25 років стояти на варті інтересів держави, боротися з порушеннями закону, оберігати життя і спокій громадян. Саме таку нелегку життєву стежину вирішив обрати для себе сьогодні вже ветеран органів внутрішніх справ – Володимир Ганькович.

Підполковник міліції Володимир Васильович Ганькович розпочав службу в органах внутрішніх справ з 1989 року. Працюючи інспектором патрульно-постової служби міліції, молодого сержанта в 1991 році Мукачівський міський відділ відрядив у зону лиха і відчуження - м.Чорнобиль. Там, разом з іншими правоохоронцями В.В.Ганькович забезпечував охорону громадського порядку у стометровій зоні від епіцентру катастрофи - у м.Зелений Мис.

Після повернення із зони відчуження В.Ганькович продовжив службу на посаді міліціонера патрульно-постової служби міліції Мукачівського міського відділу. Тривалий час працював дільничним та старшим дільничним інспектором міліції. Згодом оперуповноваженим, старшим оперуповноваженим відділення карного розшуку, начальником відділення боротьби з незаконним обігом наркотиків, начальником відділення дільничних інспекторів міліції. З 2005 по 2007 року Володимир Васильович працював старшим інспектором групи охорони громадського порядку, а з 2007 по квітень 2008 року – очолив цей сектор.З квітня 2008 по вересень 2013 року Володимир Васильович працював на посаді заступника начальника відділу – начальником міліції громадської безпеки Мукачівського МВ, звідки і вирішив піти на заслужений відпочинок.

Під час урочистого зібрання привітав Володимира Васильовича, начальник Мукачівського міського відділу міліції Василь Швенда і подякував за багаторічну сумлінну службу в органах внутрішніх справ. «Перебуваючи ж на заслуженому відпочинку, ми переконані, Ви і надалі користуватиметесь заслуженим авторитетом серед колег, будете готовим завжди прийти на допомогу тим, хто її потребує. Адже, як кажуть в народі: «Колишніх правоохоронців не буває» - завершив Василь Швенда.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно