Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

На Берегівщині Угорщина збудує дитячий садок

На Берегівщині Угорщина збудує дитячий садок

Нинішній стан дошкільного закладу з угорською мовою виховання у прикордонному селі Вари Берегівського району з населенням близько 3400 осіб досить плачевний.

ВІДЕО ДНЯ

Це підтвердив на прес-конференції заступник мера містечка Годмезевашаргель Золтан Гегедюш. Тому загальні збори органу місцевого самоврядування ще у травні вирішили розпочати збір коштів для будівництва нового дитячого садка у Варах.

"На наш заклик відгукнулося понад 600 осіб і протягом 5 місяців вдалося акумулювати 40 мільйонів форинтів, – розповідає віце-мер. – Окрім цього, запропоновано різних будівельних матеріалів на 15 мільйонів форинтів."

Реклама

У вересні партнери підписали угоду про сприяння спорудженню дошкільного закладу, що дозволило розпочати підготовчі роботи і проектування. Тоді ж домовилися, що сільська рада с.Вари передає земельну ділянку, виділену під будівництво дитсадка, Закарпатській реформаторській громаді, яка в подальшому й утримуватиме заклад.

Виконавчий директор ТзОВ Mark Fashion, що вже 23 роки займається пошиттям верхнього одягу в м.Годмезевашаргель, Йорг Зандер Піір запропонував додаткові кошти на зведення дитсадка у Варах. Орієнтовна вартість всього будівництва складатиме 100 мільйонів форинтів.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно