Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Закарпатські вокзали стануть доступнішими для людей з обмеженими можливостями

Закарпатські вокзали стануть доступнішими для людей з обмеженими можливостями

Закарпатські вокзали стануть доступнішими для людей з обмеженими можливостями

У наступному році залізничники Львівської магістралі продовжуватимуть працювати над створенням належних умов для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури.

ВІДЕО ДНЯ

Згідно з галузевою та урядовою програмами, заходи планують втілити на території 18 вокзалів та станцій в усіх семи областях західної України, – зазначає Львівська залізниця. 

Умови для комфортного користування туалетними кімнатами планують облаштувати на вокзалах станції Броди, Стрий, Мостиська-2, Дрогобич, Здолбунів, Мукачево та Рогатин. Також у Стрию, Мостиськах-2, Дрогобичі, Хусті, Маневичах, Ківерцях та Ясіні встановлять пандуси на пасажирських платформах та при вході в зали очікування.

Реклама

На станціях Ковель, Здолбунів, Сарни та Мукачеве влаштують спеціальне ознакування (піктограми) з напрямками руху для маломобільних груп населення, а в Тернополі та Ковелі нанесуть контрастні позначення для людей з вадами зору.

В Івано-Франківську планують понизити бордюри пішохідного тротуару для безперешкодного потрапляння людей на візках до вокзалу, в Ужгороді та Чернівцях передбачать додаткові місця для паркування інвалідів поблизу вокзалів.

Реклама

Додамо, Львівська залізниця постійно звертає увагу на покращення доступності об’єктів магістралі для людей із обмеженими можливостями. Також спільно із представниками громадських організацій періодично проводять навчання для працівників вокзалів та провідників, аби вони могли якомога ефективніше допомагати людям з інвалідністю.

Так, нещодавно представники Національної асамблеї інвалідів України спільно із лікарями-реабілітологами теоретично та на практиці розповіли залізничникам, як допомагати пасажирам із інвалідністю. Провідникам роз’яснили зручні схеми переміщення маломобільних громадян із інвалідного візка на салонне крісло-візок, а також розповіли, як безпечно і для інвалідів, і для самих провідників, транспортувати таких пасажирів до вагонів пасажирських потягів та всередині вагонів.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно