Ужгородські депутати на позачерговій сесії ухвалили бюджет міста

Життя  5 січня 2016 року, 16:57 856

Колядками та віншуваннями розпочалося сьогоднішнє позачергове засідання сесії Ужгородської міськради. Привітати міського голову, депутатський корпус та всіх присутніх завітали учні Ужгородської ЗОШ №8 І-ІІІ ст.

Далі народні обранці приступили до розгляду єдиного питання порядку денного – "Про бюджет міста на 2016 рік". До проекту рішення  було три критичні зауваження постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, оподаткування. Вони були прогосовані без змін за винятком виділення коштів на потреби медзакладів. На пропозицію міського голови Богдана Андріїва 2 млн. грн. розподілили між усіма медзакладами міста.

Тож 29 депутатів проголосували за наступні зміни до бюджету Ужгорода.

На медикаменти та перев’язувальні матеріали виділили: 800 тис. грн. - міській клінічній лікарні, по 500 тис. грн. - міській дитячій лікарні та пологовому будинку, по100 тис. грн. - для відшкодування пільгових рецептів для інвалідів І та ІІ групи, а також ветеранів та інвалідів Другої світової, учасників АТО.

На фінансування професійно-технічних закладів освіти на І квартал 2016 року виділили 6 млн. 515 тис. грн. у зв’язку з тим, що ця стаття видатків перекладена на місцеві бюджети.

17 млн. 880 тис. грн., які передаються із загального фонду до бюджету розвитку, спрямували на капітальний ремонт міських шляхів (10 млн. грн.) та капремонт внутріквартальних територій (7 млн. 880 тис. грн.).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0