Ужгородські правоохоронці допомагають безхатькам пережити зиму

Життя  11 січня 2016 року, 15:46 630 ФОТО

Сьогодні працівники Ужгородського відділу поліції обходили закинуті приміщення та вулиці міста, шукаючи безхатченків. У зв’язку з несприятливими погодними умовами, правоохоронці вирішили повідомити людей, які не мають даху над головою, де в Ужгороді знаходяться пункти обігріву, в яких вони зможуть зігрітися в люті морози чи сховатись від дощу. Адже багато з них навіть не знали про існування таких пунктів.

Працівники поліції пригостили їх гарячим чаєм та побесідували з ними. Кожен з цих людей розповів свою історію про шлях від самодостатньої людини до безхатченка. Та майже у всіх вона однакова – після смерті батьків не поділили майно з рідними та залишились на вулиці. Заробляють вони, як можуть – комусь сміття винесуть, комусь на подвір’ї приберуть або ж  здають порожні пляшки, макулатуру чи металобрухт, – зазначає відділ комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

«Ми не повинні відвертатись від людей, доля яких не склалася. Багато з них, звичайно ж, схибили в житті, через це від них відвернулись рідні та друзі. Але ми зобов’язані їм допомогти», – наголошує заступник начальника Ужгородського відділу поліції Олександр Боднарчук.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0