Ужгороду загрожує підтоплення

Життя  11 січня 2016 року, 18:56 705

Відповідно до інформації Закарпатського центру гідрометеорології,  станом на 11 січня за добу випало 10,5 мм на кв.см опадів (дощу). У ніч на вівторок, 12 січня,  очікуються сильні опади у вигляді дощу – від 15 до 20 мм на кв. см.

З метою запобігання та реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами сьогодні, 11 січня 2016 року, в.о. міського голови Ужгорода, перший заступник міського голови Іштван Цап підписав відповідне доручення, – інформує Ужгородська міська рада.

Цим дорученням, зокрема, зобов’язано ввести посилений режим роботи штабу з ліквідації наслідків виникнення надзвичайних ситуацій, задіяти всі наявні сили, засоби та резерви ЖРЕРів і комунальних підприємств міста, виставити моніторингові пости спостереження за можливими утвореннями льодових заторів у районах Боздоського парку та Ботанічного саду.

Крім того, керівникам ЖРЕРів наголошено на необхідності взяти під особистий контроль усі підвальні приміщення на підвідомчих територіях, постійно проводити моніторинг спроможності роботи внутрібудинкових зливових каналізацій.

Також доручено розчистити ливневі мережі, підготувати засоби для вивезення мішків з піщаною сумішшю у місця проблемних зон тощо.

У відповідному режимі працюватимуть усі служби: ДСНС, поліція, водоканал, КШЕП, санепідемслужба.

Влада звертається і до власників приватних домогосподарств з проханням не допустити потрапляння грунтових вод до підвальних приміщень та розчистити стічні канави від сміття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0