Мерія Ужгорода зустрілась з відомим меценатом із Великобританії

Життя  12 січня 2016 року, 15:32 684

В Ужгородській міській раді сьогодні відбулася зустріч в.о. міського голови, першого заступника міського голови Іштвана Цапа з Почесним громадянином Ужгорода, відомим меценатом із Великобританії Брайеном Ерлі. Також були присутні заступник міського голови Олександр Білак, паст-президент Ротарі-клубу "Ужгород-скала" Ярослав Шафарь, головний лікар Ужгородської ЦМКЛ Іван Курах, лікар-рентгенолог цієї лікарні, член ротарійського руху Іван Ковач.

Уже більше 12 років, а саме з 2003 року Брайен Ерлі привозить до Ужгорода медичне обладнання, за допомогою якого за цей час було врятовано, без перебільшення, тисячі людських життів. Цього разу меценат також привіз великий гуманітарний вантаж виключно медичного призначення: приладдя, спецодяг, медикаменти, засоби для догляду та багато інших корисних речей, які вже частково передали та й ще передадуть Ужгородській міській лікарні, міському пологовому будинку, медико-соціальному реабілітаційному центру "Дорога життя" та іншим закладам.

Варто зазначити, що обласний центр Закарпаття насправді став рідним для Брайена Ерлі, який приїхав сюди вперше як член ужгородського ротарійського клубу, і з тих пір полюбив наше місто, наших людей. Він задоволений тим, що відбувається в Ужгороді, бо кожного разу бачить зміни, і ці зміни на краще.  Нинішній  візит - уже загалом двадцятий за ліком.

За словами Івана Кураха, хоча міська лікарня співпрацювала з багатьма благодійниками з-за кордону, так склалося, що на сьогодні єдина місія, яка працює з міською лікарнею - це місія Брайена Ерлі. В Ужгороді і, відповідно, у лікарні, пан Брайен буває практично щороку. Минулого року приїжджав з дружиною та донькою, зараз приїхав із сином Джоном. І кожен раз привозить таке обладання, яке лікарня ніколи б не змогла придбати через його дороговартісність.

Завдяки Брайену Ерлі ужгородські лікарі мають можливість вдосконалювати свої професійні навички у Великобританії, більше того, навіть мешкають у нього вдома весь час перебування там. А ще він привозить до Ужгорода унікального хірурга-травматолога, який ділиться своїм досвідом з нашими лікарями.

Іштван Цап подякував гостям за візит та благодійну допомогу. "Ми дуже поважаємо людей, які так щиро допомагають нам у ці непрості часи. Такі контакти нами особливо цінуються і викликають ще більшу повагу особливо зараз, коли наші спроби, намагання приєднатися до європейського співтовариства, європейських цінностей викликають такий шалений опір північного сусіда, - наголосив Іштван Юліусович. - Ужгородці повинні вчитися такому патріотизму, такому ставленню до рідного міста, як у Брайена Ерлі".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0