В Ужгороді відзначать 20-річчя від заснування обласних премій у галузі літератури та мистецтва

Життя  12 січня 2016 року, 19:19 708

15 січня о 12:00 в залі Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру ім. братів Ю. А. та Є.Шерегіїв розпочнеться врочисте зібрання з нагоди 20-річчя від заснування обласних премій у галузі літератури та мистецтва. До участі в святкуванні запрошені керівники області, представники творчої еліти Закарпаття, лауреати премій за всі роки, а також – цьогорічні переможці, яких принагідно преміюють. 

Після вітальної частини відбудеться концерт за участі провідних артистів краю-лауреатів премії ім. Д.Задора (музичне і виконавське мистецтво). Окрім того, у фойє театру (ІІ поверх) презентують доробки лауреатів премії імені Ф.Потушняка (література) та експонати лауреатів премії ім.братів Ю.А. та Є.Шерегіїв (театральне мистецтво), – йдеться у повідомленні Управління культури Закарпатської ОДА. 

Передуватиме ж заходам у облмуздрамтеатрі виставка творів лауреатів премії ім. Й.Бокшая та А.Ерделі (образотворче та декоративно-прикладне мистецтво), яку відкриють об 11.00 у галереї "Ужгород". Оглянути експозицію охочі зможуть до кінця цього місяця. 

Всі чотири премії, що носять імена видатних діячів літератури та мистецтва Закарпаття, були засновані в 1995 році облдержадміністрацією і обласною радою для підтримки розвитку професійного мистецтва у краї. 

Загалом, протягом 20-ти років лауреатами премій стали 237 представників культури Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0