Закарпатський фотограф Петра Порошенка показав 10 найкращих, на його думку, світлин

Життя  15 січня 2016 року, 09:03 964 ФОТО

Фотограф президента Петра Порошенка закарпатець Михайло Палінчак за рік відзняв приблизно 116 тисяч кадрів в 38 різних містах 15 країн світу.

З них він показав 10 найкращих, на його думку, світлин.

У фотографів президента України Петра Порошенка розписаний кожен день, у тому числі і вихідні, іноді не залишається часу на сон.

Про це Михайло Палінчак розповів в інтерв’ю виданню Platforma минулої осені.

"Ми можемо залишатися до двох годин ночі на роботі, переночувати в адміністрації, якщо ранній виліт. Найпоказовіша історія трапилася з нами в дні домовленостей "Мінськ-2". Це був триденний марафон з перервою на сон в кілька годин і маршрутом Київ-Краматорськ-Київ-Мінськ-Брюссель-Київ", – розповів тоді фотограф.

За його словами, цензури при відборі фотографій немає. Фотограф сам вирішує, які знімки відправляти на сайт президента і в інформаційні агентства.

"Завжди є завдання, які перед тобою ставлять колеги, редактор сайту і журналісти: зняти портрет, середній і загальний плани. Ти намагаєшся робити обов’язкові фотографії, а час, що залишився, знімаєш те, що вважаєш за потрібне. Я фотографую президента скрізь, де відбуваються публічні та напівпублічні заходи за його участі. Наша перевага в тому, що якщо преса працює тільки з окремого сектора, то "лічники" можуть знімати звідки завгодно, головне не забувати, що ти не один і не заважати колегам", - розповів Палінчак про перевагу особистого фотографа президента .

Фотограф також розповів про саму емоційної і технічно складної зйомці, яка у нього була під час роботи з Порошенком:

"Найскладніша зйомка в емоційному і технічному плані для мене відбулася на військовому аеродромі у Василькові під Києвом, де президент 27 грудня 2014 зустрічав звільнених з полону українських військовослужбовців. Була непроглядна темрява о шостій ранку, світла абсолютно не було. Я бачив обличчя змучених людей. Це важко".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0