Поліція провела в Ужгороді профілактичний рейд із запобігання дитячому жебрацтву

Життя  20 січня 2016 року, 16:40 608

На виконання розпорядження міського голови Ужгорода Богдана Андріїва та у зв’язку з прогнозованим погіршенням погодних умов працівники служби у справах дітей міської ради, міського центру соціальних служби для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками поліції проводили сьогодні профілактичний рейд із запобігання дитячому жебрацтву та бездоглядності.

За словами начальника служби у справах дітей Ужгородської міськради Марини Арокгаті, такі рейди мають не каральну мету, а насамперед профілактичну, зокрема, на попередження дитячої злочинності, скоєння правопорушень, бродяжництва, жебракування та бездоглядності.

Під час сьогоднішнього відпрацювання було складено один адмінпротокол на громадянку ромської народності, яка проживає у селі Концово Ужгородського району, за те, що змушувала дитину займатися жебракуванням. Також виписано одне попередження - батькові дитини, яка знаходилася не в навчальному закладі.

Голова служби М.Арокгаті також просить усіх, хто стає свідками подібних випадків повідомляти про це до поліції, зателефонувавши за номером 102. Поліцейські знають, як діяти у таких випадках: або мама отримує попередження, або дитину вилучають і влаштовують у притулок, у деяких випадках відправляють на оздоровлення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0