Працівники "Закарпатгазу" попередили нещасний випадок, який міг статися в Ужгороді

Життя  22 січня 2016 року, 15:07 414

Вчора, о 19:30, працівники аварійно-диспетчерської служби (АДС) ПАТ "Закарпатгаз" попередили нещасний випадок, що міг статися на вулиці Минайській, 32, в обласному центрі.

Виїхав екіпаж за згаданою адресою за телефонним  дзвінком мешканців квартири №44 з п’ятого поверху, що поскаржилися на запах газу в під’їзді. Оглянувши місце події, фахівці виявили джерело витоку газу – квартиру №39 на другому поверсі. Двері помешкання ніхто не відчиняв. Аби уникнути відключення від газу усього стояка – бо ж ніч, що наближалася, передбачалась з пристойним морозцем – мобілізували сусідів на пошуки власників помешкання. Останні телефоном видзвонили господиню квартири Галину П., – повідомляє Юрій Ломакін, фахівець із зв’язків з громадськістю.

Як з’ясувалося, – зазначає очільник АДС ПАТ "Закарпатгаз" Павло Присяжнюк, – жінка залишила відкритою конфорку на газовій плиті, вийшовши у власних справах. Якби сусіди вчасно не забили на сполох, а фахівці товариства не відреагували оперативно і кваліфіковано, на один нещасний випадок у сумній статистиці втрат та потерпілих стало б більше.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0