В області сподіваються на цьогорічний добрий урожай зернових

Життя  28 січня 2016 року, 14:51 491

Під головуванням першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Ярослава Краснопольського відбулася селекторна нарада з питань підготовки стану перезимівлі посівів озимих культур та підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт цьогоріч.

Від Закарпаття у нараді взяв участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Мікулін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА та керівники установ та громадських організацій системи агропромислового комплексу області, – зазначає прес-служба Закарпатської ОДА.

Під час наради перший заступник міністра звернув увагу на недосіяні площі озимих зернових. Рекомендував при складанні планів розвитку агропромислового комплексу регіону та сільських територій на 2016 рік, передбачити розширення посівних площ зерно-круп’яних культур для підвищення продовольчої безпеки області.

Як повідомили в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, на Закарпатті посіяно озимих зернових культур на площі понад 32 тисячі гектарів. Зокрема, озимої пшениці – 30 тисяч гектарів, озимого ячменю – 2,7 тисяч гектара. Крім цього, 0,3 тисячі гектара озимого ріпаку.

За станом посівів озимих культур проводиться відповідний моніторинг. У доброму та задовільному стані знаходяться понад 96 відсотків площ озимих зернових та 100 відсотків озимого ріпаку. Це дає підстави сподіватися на добрий урожай у цьому році.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0