Завдяки екстрасенсам співачка Рената Штіфель дізналась причину своїх лих

Життя  3 лютого 2016 року, 13:13 6851 ВІДЕО

У програму «Слідство ведуть екстрасенси» звернулася 21-річна мешканка з міста Ужгород, співачка Рената Штіфель. Талановита дівчина, яка пише пісні і мріє про світову славу.

Останнім часом життя молодої співачки перетворилася на суцільне пекло. Все почалося з жаху, який дівчина побачила уві сні кілька місяців тому. Прокинувшись вранці, Рената зрозуміла, що у неї нема голосу. Вона не могла говорити – не те, що співати! І все це сталося напередодні важливого пісенного конкурсу.

Рената виросла в багатій родині. Тато – далекобійник, мама –перукар. Родина не шикувала. Кожен крок до сцени давався дуже важко. Вона просто не могла собі дозволити все залишити ось так. І щоб не провалити конкурс, дівчина зважилася на дуже небезпечний крок. Щоб хоч якось відновити зв’язок, вона влила собі в гортань адреналін.

«Після такої процедури є велика ймовірність того, що голос можна втратити назавжди», – розповіла лікар-фоніатр.

Ренаті пощастило. Голос відновився. Але її неприємності на цьому не закінчилися. З тих пір з дівчиною постійно відбуваються жахливі речі, які загрожують її життю. А щоразу перед загрозою, Ренаті сниться один і той же страшний сон з жінкою в білому, яка тримає себе за горло.

Допомогти дівчині спробували експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси», які добре розбираються в містичних справах – фіналістка «Битви екстрасенсів-5», київська відьма Ярослава Федорова і фіналістка 14 сезону проекту Рубіна Цибульська.

Ясновидці в Ужгороді. Відпочив з дороги, вони збираються їхати до Ренати. Знімальна група готова до виїзду, але екстрасенси в автобус не поспішають. Люди з надможливостями побачили таке, від чого кров у венах льодянить.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Василь Царьов 05.02.2016, 21:34
штіфелька просто піднімає собі рейтинг за рахунок таких низкоякісних шоу
Kaifun Mamedov 05.02.2016, 15:10
чушь как по мне это все. не верю я в экстрасенсов. это скорее колдуны
Світлана Мага 05.02.2016, 00:23
я таке не дивлюсь. нашо мені ті екстрасенси?
Марина Шпак 04.02.2016, 19:36
Хто дивився відео? Чим все там скінчилось?